Bez kategorii

Wyniki turnieju z okazji święta odzyskania niepodległości

Turniej open:

  1. Dariusz Kubinek
  2. Krzysztof Miszczołek
  3. Paweł Gołąb

Kadeci:

  1. Oliwier Turek
  2. Szymon Foltan
  3. Jan Gąsiorek

Kadetki:

  1. Anna Wójtowicz
  2. Daria Foltan
  3. Julia Góra

Młodzicy:

  1. Oliwier Turek
  2. Jan Gąsiorek
  3. Bartłomiej Pokładnik

 

Młodziczki:

  1. Anna Wójtowicz
  2. Julia Góra
  3. Nina Drewniak

 

Turniej stulecia

aaTURNIEJ_TENISSTOLOWY11list

Turniej BUD-RiS Cup już za nami

Wyniki Turnieju BUD-RIS Cup

Kadetki

  1. Nina Drewniak
  2. Daria Foltan
  3. Natalia Frątczak

Kadeci:

  1. Szymon Fajferek
  2. Wojciech Kaczówka
  3. Bartłomiej Pokładnik

Młodzicy:

  1. Bartłomiej Pokładnik
  2. Jan Gąsiorek
  3. Mikołaj Pokładnik

Młodziczki:

  1. Nina Drewniak
  2. Daria Foltan
  3. Julia Góra i Justyna Antos

Kadeci:

  1. Mikołaj Pokładnik i Justyna Antos
  2. Patrycja Stańko

Zapraszamy na turniej

1aabudris

Wracamy do zajęć!

pasja_plakaWak

16.08 godz. 9.00.  Spotkanie na stadionie LKS Pasjonat – pierwsze zajęcia: podchody. Na zakończenie ognisko.

17.08 godz. 9.00 – trening na obiektach sportowych SP w Starej Wsi.

20.08 – trening w Starej Wsi

Zajęcia sportowe są finansowane przez Ministerstwo Sportu i Rekreacji

 

 

Wakacyjne treningi

Trenujemy w dni powszednie od 9.30 – 12.00

w dniach 02.07 – 23.07

aaaaaaa

Wyniki mistrzostw SP Dankowice

20180519_125632

Kategoria kadetów:

  1. Szymona Fajferek

  2. Sebastian Stokłosa

  3. Jan Gąsiorek

  4. Jakub Kowalówka

  5. Mikołaj Pokładnik

  6. Paweł Zarębski

  7. Konrad Roszkowski

  8. Dominik Matusiak

  9. Konrad Zarębski

 20180519_125239

Kadetki:

  1. Zuzanna Zdrowak

  2. Klaudia Mateja

  3. Nina Drewniak

  4. Daria Foltan

  5. Nikola Orantek

  6. Anna Ochman

  7. Julia Góra

  8. Justyna Antos

  9. Paulina Bocian

  10. Patrycja Stokłosa


20180519_125324
20180519_125051

Młodzicy:

  1. Szymona Fajferek

  2. Jan Gąsiorek

  3. Paweł Zarębski

  4. Bartłomiej Pokładnik

  5. Mikołaj Pokładnik

  6. Konrad Roszkowski

  7. Konrad Zarębski

 

Młodziczki:

  1. Daria Foltan

  2. Nina Drewniak

  3. Julia Góra

  4. Anna Ochman

  5. Natalia Bocian

  6. Patrycja Stokłosa

  7. Justyna Antos

  8. Martyna Korczyk  -( pierwszy turniej Martyny)

  9. 20180519_125352

Mistrzostwa SP Dankowice

tenis_dank

Zebranie sprawozdawcze

Wszystkich członków i sympatyków zapraszamy na zebranie sprawozdawcze TKKF Pasja, które odbędzie się na świetlicy LKS Pasjonat Dankowice  17 czerwca 2018 roku o godz. 18.00

Mistrzostwa Starej Wsi w tenisie stołowym

WP_20180421_10_32_55_Pro     WP_20180421_11_30_14_Pro

Wyniki mistrzostw Starej Wsi

Kadeci:

  1. Szymon Fajferek

  2. Bartłomiej Pokładnik

  3. Paweł Zarębski

Kadetki:

  1. Daria Foltan

  2. Julia Góra

  3. Anna Ochman

Młodzicy:

  1. Szymon Fajferek

  2. Bartłomiej Pokładnik

  3. Mikołaj Pokładnik

Młodziczki:

  1. Daria Foltan

  2. Julia Góra

  3. Anna Ochman

Żacy

  1. Mikołaj Pokładnik

Żacy dziwczyny

  1. Justyna Antos

  2. Nina Drewniak

WP_20180421_09_21_46_Pro

WP_20180421_09_23_27_Pro